Ние користиме колачиња за да ви го понудиме најдоброто можно играчко искуство. Продолжете со прегледување ако сте задоволни. Прочитајте ја нашата политика за колачиња за повеќе информации.

Врвни казино игри во онлајн казино JackpotCity

Добијте ги вашите $1600 казино бонуси

Прв  / Втор  / Трет / Четврти Влог - Бонус за зголемување влог до $400 • Само нови клиенти •  Минимален влог $10  •  50x обложување • важат одредбите
Регистрација
Кликни тука за повеќе информации

Автомати

Блекџек

Рулет

Автомати

Уживајте во нашиот неверојатен избор од преку 300 високо квалитетни онлајн игри на автомати – од наградувани прогресивни автомати и воодушевувачки видео автомати до класични автомати со 3 барабани и повеќе!

Блекџек

Земете го делителот во онлајн блекџек, игра којашто вклучува вештина, среќа и многу забава! Најдете ги најдобрите блекџек игри и играјте за вистински пари или за бесплатно.

Рулет

Заврти да добиеш! Од француски, европски и американски рулет до мулти играчи, повеќебарабански и прогресивни, тука има онлајн рулет игри за секој.

Најнови победници

Вкупно џекпотови

Добредојдовте во најдоброто онлајн казино во Македонија!

Добредојдовте во најдоброто онлајн казино во Македонија!

Се што ви е потребно да уживате во онлајн и мобилно коцкање со врвен квалитет ве чека токму тука. JackpotCity е поддржан од најдобриот светски софтвер за казина и нашите бонуси, безбедност и услуги се ненадминливи. Заедно, сите овие фактори ги дополнуваат совршените услови за обложување и големи добивки.

Се започнува со Microgaming

Растејќи уште од 1994 година, Microgaming продолжува да одржува неверојатни стандарди на квалитет. Сите игри се добро дизајнирани со умни детали што ги прават поубави за играње. Графиката и функционалноста на секој наслов ќе направат да заборавите на се друго додека играте во нашето казино.

Вие исто така може да изберете да се коцкате со нас на каков било начин што најдобро ви одговара, благодарение на нашиот напреден софтвер. JackpotCity е компатибилен со сите десктоп уреди, паметни телефони, таблети и оперативни системи, без оглед дали ќе ја инсталирате апликацијата или ќе играте преку вашиот прегледувач.

Сите видови на казино игри

Имаме библиотека од повеќе од 400 наслови, па секогаш ќе најдете таков што ви одговара на вашиот режим и ниво на вештини. Симулираните слот машини што Microgaming ги развива се особено познати и ние имаме Класични, Видео и прогресивни џекпот игри поставени за вас. Познатите MegaSpin игри, кои се одлика на Microgaming и со повеќе од еден ред на слотови на екранот, исто така се достапнида ги зголемат вашите добивки.

Кога ќе бидете подготвени за некои игри за на маса, може да ги проверите нашите игри Блек Џек, Рулет и Бакарат и во формат со крупие во живо и во конвенционален формат, како дополнение на вообичаените варијации на Крапс и други наслови. Исто така имаме исклучителен избор на видео Покер, Грепки, Кено и други игри, за да добиете навистина целосно коцкарско искуство.

Бонуси за зголемување на вашата казино сметка

Обложувајте се и добивајте големи суми од самиот почеток во JackpotCity, благодарение на нашиот привлечен Бонус за добредојде и неверојатните промоции што доаѓаат подоцна. Проверете што се нуди во моментот со посета на нашата страница Промоции кога и да не посетите и заработувајте Поени за лојалност за секоја игра што ја играте.

Поддршка и услуги што ги заслужувате

Банкирајте на начин што најдобро ви одговара, благодарејќи на нашиот широк опсег на опции на самата локација вклучувајќи VISA, MasterCard, AstroPay, EcoPayz и многу други. Сите трансакции се заштитени со SSL шифрирања и може да ги најдете сите детали на страницата за банкирање.

Ако ви е потребна некаква дополнителна помош со банкирањето или нешто друго, не двоумете се да го контактирате нашиот професионален тим во Службата за клиенти преку е-пошта или чет во живо 24 часа дневно. Тие набрзо ќе овозможат да се вратите назад да играте и да добивате како што и треба да е!

Признаени од најдобрите

За да ги задржиме сите наши високи стандарди, JackpotCity е лиценциран и регулиран од високо почитуваниот орган за организирање на игри на среќа на Малта. Ова значи дека ние сме се посветиле да ги одржуваме нивните високи стандарди и дека сме редовно контролирани за да се утврди дека истите стандарди ги одржуваме.

Како дополнение, за нашите казино игри се врши независна ревизија и истите се со доделен престижен печат за одобрување eCOGRA. Ова потврдува дека секој наслов е потполно случаен и фер, па секогаш може да им верувате на резултатите што ги добивате кај нас.

Нема да најдете подобро онлајн или мобилно казино во Македонија или во остатокот на светот! Започнете да играте на начинот на кој што сакате да играте во JackpotCity и наскоро и самите ќе го увидите тоа. Вашиот Бонус за добредојде ве чека.

Онлајн казино игри

Онлајн казино игри

Online Casino Games

JackpotCity ви ги нуди најквалитетните казино игри за да ги играте на вашиот компјутер, таблет или мобилен телефон. Автомати, блекџек, видео покер, рулет и многу повеќе!
Дознајте повеќе...

Казино промоции

Казино промоции

Casino Promotions

Во JackpotCity ќе ве разгалат со неверојатни бонуси за пријавување, бонуси за уплата, дневни, неделни и месечни тематски промоции, награди за лојалност и ексклузивна ВИП програма за награди.
Дознајте повеќе...

Делител во живо

Делител во живо

Live Dealer

Доживејте го интензитетот на вашите омилени игри на маса кога играте против вистински делители во вистинско време во онлајн казиното JackpotCity овозможено од Evolution Gaming! Играјте Делител во живо, Блекџек, Рулет, Бакарат и многу други возбудливи игри.
Дознајте повеќе...

Добијте ги вашите $1600 во казино бонуси денес!
Бонус:
Ние ќе ги дуплираме вашите први четири парични влогови.
Тоа е 4 x 100% казино бонуси за уплата вредни дури до $400 при секој влог!
Регистрација
Тоа е вкупно до $1600 казино бонуси!