Back To Top
Извинете, прегледувачот не е поддржан
Пријави Се Прв/Втор/Трет/Четврти депозит – Бонус еднаков на влогот со $400 • Само за нови клиенти • Мин депозит $10 • 70x обложување • Важат услови
Triangle Black

Најдобрите игри со крупие во живо во Македонија

Казино игрите во живо што ги нудиме во JackpotCity Македонија не се наменети да ги заменат традиционалните (и извонредни) Microgaming наслови; туку, различните формати многу добро се надополнуваат еден со друг. Забавата во живо додава друга димензија на вашите коцкарски сесии и ќе ги направи дури и попријатни.

Како функционираат игрите во живо?

Во другите игри во нашето казино, модерните анимации, графика, звучни ефекти и Генерирањето случаен број помагаат во создавањето акција за вас. Кај игрите во живо, тоа се врши со помош на вистински луѓе и опрема. Обучените крупиеја што работат со казино апаратите се снимаат, а потоа снимките во живо се пренесуваат преку видео до местото каде што сте додека се отвора.

Стапката на играње зависи помеѓу 2 формата на онлајн казино игрите, бидејќи во верзиите во вистинскиот живот картите всушност треба да се соберат, промешаати поделат, а тркалото на Рулетот треба физички да запре со вртењето. За ова може да биде потребно малку време за навикнување, но не треба да претставува особен проблем. Основните правила и структурата се истите во двата случаја.

Triangle Dark

Зошто игрите во живо се толку добри?

Едноставно кажано, поради фактот што се во живо! Ништо не го создава повторно чувството на оригинално казино толку добро како што тоа го прават овие игри, и вие ќе бидете во можност да стапувате во интеракција со високообучени, професионални крупиеја во опкружувања што се исто толку извонредни колку што се и тие самите.

Крупиејата во JackpotCity исто така зборуваат повеќе јазици, па може да играте на јазик што вам ви е лесен за разбирање. Како дополнение, може да ја вклучите карактеристиката за разговор ако сакате да стапите во интеракција со вашите соиграчи на масата исто така. Ова прави нештата да се чувствуваат навистина како општествено дружење и многу играчи уживаат во истото, но ако сакате да играте во осама, едноставно може да ја оставите карактеристиката исклучена.

Кои игри може да се играат во живо?

Иако технологијата што се користи во забавата во живо постојано се подобрува и развива, лепезата на опции е сè уште прилично ограничена. Не можете да играте на слот машини на овој начин, на пример, иако целата лепеза на Microgaming слотови што ја нудиме во JackpotCity значи дека ова нема воопшто да ви недостасува. Опциите што во моментов ги нудиме се Рулет, Блек Џек и Бакарат.

Triangle Light

Други фантастични карактеристики за забава во живо во JackpotCity

Казино игрите во живо кои ние ги обезбедуваме се подобри од најголемиот број такви игри. Ова не е само благодарение на крупиејата и самите поставки, туку исто така поради другите вградени посебни карактеристики и збогатувања на играта. Сите тие нудат многу широк опсег на влогови за да одговараат на буџетот на секој играч во Македонија, како и странични влогови што го прават играњето потенцијално дури и повеќе исплатливо.

Како дополнение, упатствата во текот на играта, прилагодливите прикази и поставки, иновативните варијации на играта и повеќе се достапни за секој казино наслов во живо. Искористете ја карактеристиката Bet Behind во Блек Џек игрите и ставајте пари на активни играчи додека ја набљудувате нивната стратегија или самите направете го познатиот Baccarat Squeeze. Ако се чувствувате навистина авантуристички, може дури и да фрллите 2 топчиња на тркалото во Рулет со две топчиња

Пробајте врвни онлајн игри со крупиеја во живо

Истите бонуси, опциите за банкирање, Поените за лојалност и придобивките и промоциите од ВИП клубот се однесуваат и на нашите игри во живо како и на нашите други игри и откривањето на вашиот пат во убавото лоби на казино во живо не може да биде поедноставно.

Ако сте подготвени да внесете некаква сериозна забава во вашето коцкање, време е да додадете наслови со крупие во живо во вашиот редослед на играње. Уживајте во истите во вашите апликации, од вашиот прегледувач, на десктоп уреди, паметни телефони, таблети и лаптопи – се со истиот супериорен квалитет што го очекувате и заслужувате од JackpotCity. Изгубете се во овој нов свет на забава!

Triangle Dark