Back To Top
Извинете, прегледувачот не е поддржан
Пријави Се Прв/Втор/Трет/Четврти депозит – Бонус еднаков на влогот со $400 • Само за нови клиенти • Мин депозит $10 • 70x обложување • Важат услови
Triangle Black

Мобилни казино игри што ги заслужувате

Играчите во Македонија го имаат доверлливиот JackpotCity за да создадат најдобри онлајн казино искуства во земјата повеќе години. Сега ги носиме високите стандарди поради кои сме познати на нашата мобилна платформа. Добијте се за што секогаш сте ни верувале, со дополнителната комоција да може да играте во движење!

Совршено вклопување во вашиот живот полн со обврски

Како што се во светот станува помобилно, така стануваме и ние. Да може да се играат нашите онлајн казино игри тогаш и таму каде што ви одговара значи дека може да зграбите неколку моменти на игра во канцеларија па дури и чекајќи ред во продавницата. Може да ја вклопите вашата забава и добивките во сите ваши обврски, без да изгубите облог во која било од нив.

За да ви ги направиме коцкањето и добивањето кај нас уште полесни, ние овозможивме да пристапувате до JackpotCity на начинот што вие го сакате. Преземете ја и инсталирајте ја апликацијата или играјте од вашиот омилен веб-прегледувач. Нашиот софтвер од Microgaming и Evolution Gaming обезбедува и двете вакви опции да функционираат перфектно кај секој производител и модел на паметен телефон и таблет, без оглед кој оперативен систем се користи.

Triangle Dark

Истите фантастични казино игри и бонуси

Рулетот, слот машините, Блек Џек, Бакарат, Кено и други извонредни забавни содржини од нашата онлајн платформа сега може да се користат во движење. Секаде има потенцијал за светска дестинација за коцкање, а вие ја држите на вашата дланка!

Ние исто така овозможуваме мобилното играње да дава онолку награди колку и нашето онлајн коцкање, со истиот совршен Бонус за добредојде, редовни промоции, Програма за лојаност и ВИП клуб како секогаш. Бидејќи пристапувате преку една сметка со сите ваши уреди, ќе можете да ги зголемувате вашите бонуси и да стигнувате подалеку.

Банкирање и поддршка што ги знаете и на кои им верувате

Втората работа во врска со пристапувањето преку истата казино сметка на сите ваши уреди е тоа што користењето и управувањето со вашите финансиски средства е многу поедноставно. Исто како со нашето онлајн казино, мобилната верзија на JackpotCity Македонија обезбедува широка лепеза на достапни опции за банкирање. Секој треба да најде систем кој му одговара и сите трансакции остануваат шифрирани со користење на најмодерна SSL технологија.

Нашиот систем функционира толку непречено што веројатноста од настанување на проблеми е минимална но доколку ви се случи такво нешто, истиот професионален тим од вработени во Службата за клиенти е подготвен да им помогне на мобилните играчи и онлајн играчите. Како и секогаш, тие може да се добијат преку телефон или е-пошта во секое време.

Triangle Light

Доверливи осигурувања на квалитет

JackpotCity е толку посветен на мобилни искуства со врвен квалитет колку што сме ние на коцкањето онлајн и ние имаме акредитиви да го докажеме тоа. Многу почитуваниот Орган за организирање на игри на среќа на Малта секогаш го лиценцирал и регулирал нашето казино и истото го прави со нашата мобилна платформа.

Тоа значи дека нашите софтверски системи, безбедноста, игрите и се друго редовно се контролираат за да се осигури дека продолжуваат да одржуваат строги меѓународни стандарди. Како дополнение, врз нашите игри се врши независна ревизија и истите се потврдуваат за безбедност и случајност од страна на eCOGRA.

Се што ви е потребно за да играте во движење

Ние навистина мислевме на се, за да не морате вие. Единственото нешто на кое вие треба да се фокусирате кога ќе не посетите е да ги одиграте вашите најдобри партии, да победувате и да уживате. Регистрирајте се и направете го вашиот прв депозит, потоа побарајте го вашиот Бонус за добредојде и почнете да се обложувате и да добивате пристојни суми.

Исто така може да вежбате за да ги развиете вашите способности и сигурност без да депонирате вистински пари и во апликацијата и во режимот за непосредно играње. Имајте целосна контрола врз сопствените коцкарски искуства и изберете точно како, кога, каде и што да играте во JackpotCity. Се чека на вас!

Triangle Dark