Пријави Се Прв/Втор/Трет/Четврти депозит – Бонус еднаков на влогот со $400 • Само за нови клиенти • Мин депозит $10 • 70x обложување • Важат услови
Triangle Black

За нас

JackpotCity казино е формирано 1998 година и им нуди на играчите разновидни онлајн казино игри, вклучувајќи слотови , игри на маса, видео покер, грепки и казино игри во живо, достапни за играње на повеќе различни уреди. Казиното е лиценцирано од Органот за приредување игри на среќа на Малта и е сертифицирано од независна агенција за тестирање, eCOGRA. Играчите може да уживаат во играње во безбедна и сигурна средина со најнова активирана SSL технологија за шифрирање. Различни опции за банкирање вклучувајќи ги главните кредитни и дебитни картички, веб-паричници и припејд решенија се достапни за депозити и повлекувања во казиното. Професионалниот тим за поддршка на JackpotCity е подготвен да помогне 24/7 преку е-пошта и разговор во живо.

Историјат на JackpotCity Казино

Од формирањето на JackpotCity казино во 1998 година, негова цел беше да го донесе сјајот и гламурот на Вегас во домовите на играчите. И го направи токму тоа – нудејќи повеќе од 500 различни казино игри, многу промоции и безбедни опции за банкирање – овозможувајќи им на играчите да доживуваат забава 24/7 директно од дома. И со воведувањето на мобилната верзија, сега може да се ужива и во движење. JackpotCity казино помина низ неколку преуредувања во текот на годините за да ги рефлектира најновите трендови и играчите затоа може да очекуваат да најдат модерно онлајн казино додека сѐ уште уживаат во класично играчко искуство.

Triangle Dark
Back To Top
Извинете, прегледувачот не е поддржан