Ние користиме колачиња за да ви го понудиме најдоброто можно играчко искуство. Продолжете со прегледување ако сте задоволни. Прочитајте ја нашата политика за колачиња за повеќе информации.

$1600 казино бонуси Прв  / Втор  / Трет / Четврти Влог - Бонус за зголемување влог до $400 • Само нови клиенти •  Минимален влог $10  •  50x обложување • важат одредбите

Регистрација

Кликни тука за повеќе информации

Спасете го светот денес

MAX DAMAGE Онлајн слот

Регистрација

Кликни тука за повеќе информации

Паркот е отворен

Jurassic Park™ Онлајн слот

Регистрација

Кликни тука за повеќе информации

Вкупно џекпотови:
...
Најнови победници:
Само најдобрите онлајн казино игри

Само најдобрите онлајн казино игри

Погледнете колку добро всушност може да биде онлајн и мобилното коцкање во Македонија со JackpotCity! Ви ги носиме најдобрите наслови во светот, благодарение на фактот дека сме поддржани од најдобриот казино софтвер:  никој друг освен Microgaming.

Microgaming е најпознат и најдоверлив

Microgaming е формиран во 1994 година, па следствено тимот постои уште од почетоците на коцкањето онлајн. Сите нивни игри се познати поради вниманието на деталите и извонредните специјални карактеристики коишто прават да бидат уште поубави за играње. Квалитетот на графиката и функционалноста се неспоредливи.

Microgaming е доволно напреден и прилагодлив да се игра на каква било машина или уред, вклучувајќи Macs, PCs, iPhones, iPads, Android уреди и Windows телефони. Играјте на што сакате и изберете дали да ја преземете нашата апликација или да не посетите од вашиот прегледувач во исто време. Microgaming прави се да е возможно.

Најдобрите слот машини на свето

Иако Microgaming е познат за сите свои казино игри, неговиот избор на ролни за вртење е особено почитуван. Ние тука нудиме цела библиотека, вклучувајќи Видео опции како што се Thunderstruck и Avalon и Класици како Couch Potato. Многу франшизи на блокбастери, вклучувајќи ги Jurassic World, Tomb Raider и Phantom of the Opera, даваат искуства налик на кино што ќе направат да ги сакате брендовите дури и повеќе.

Treasure Nile, Tunzamunni и други прогресивни џекпотови може да ви помогнат да ги исполните вашите најскришни соништа со нивните масивни исплати, додека Double Magic и други MegaSpin игри пружаат повеќе од една низа на ролни на екранот во исто време. Се на се, речиси е невозможно да престанете да ги играте овие игри!

Победете го крупието во Блек Џек 21

Добијте „рака“ што вкупно изнесува 21 или најблиску можно без да го надминете, и победете ја „раката“ на крупието во исто време, за да победите во Блек Џек. Ќе ви се допадне начинот на кој стратегијата е измешана со можностите за добивка, како што мора да решите за чекорот што ќе го направите според картите што ви се случајно поделени.

Зголемете го знаењето, сигурноста и вештините со играта Classic, а потоа пробајте многу наши варијации вклучувајќи European, Double Exposure, Big 5, Atlantic City и други Блек Џек наслови. Секој од нив ќе направи уште повеќе да ја цените целата игра.

Големи добивки на рулет

Обложете се каде ќе застане топчето во нашите игри Американски, Европски и Француски рулет, и може да си заминете со големи исплати! Облозите може да бидат многу општи со големи шанси, или да станат онолку конкретни како точниот број на тркалото во кој ќе заврши топчето.

Како што вежбате и ја развивате способноста за забележување, може да прифатите поголем ризик и да ставите поконкретни облози за да се обидете и да добиете поголеми награди. За почеток, ставете пари на тоа дали топчето во тркалото ќе застане на црвено или црно, ќе застане на непарен или парен број, или ќе застане на броевите од 1 до 18 или 19 до 36.

Уште многу, многу за откривање

Казино игрите што ги споменавме тука се нашите најпопуларни, но не си правете лоша услуга со тоа што ќе ги прескокнете останатите нешта што ги нудиме за забава! Исто така може да играте Бакарат, Крапс, Кено, Сик Бо и многу други, како и варијации во живо на различни игри на маса.

Пријавете се и направете го вашиот прв депозит кај нас за да може да започнете да уживате во се што нашето онлајн казино има да понуди. Квалитетот на нашите игри се пресликува во бонусите, исплатите, опциите за банкирање, службата за клиенти и сигурноста што им ја испорачуваме на коцкарите во Македонија и ние сме навистина горди на истите. Сигурни сме дека и вам ќе ви се допаднат!

Добијте ги вашите $1600 во казино бонуси денес!
Бонус:
Ние ќе ги дуплираме вашите први четири парични влогови.
Тоа е 4 x 100% казино бонуси за уплата вредни дури до $400 при секој влог!
Регистрација
Тоа е вкупно до $1600 казино бонуси!