Пријави Се Прв/Втор/Трет/Четврти депозит – Бонус еднаков на влогот со $400 • Само за нови клиенти • Мин депозит $10 • 70x обложување • Важат услови
Triangle Black

Контактирајте нè

Пријателскиот и професионален тим за поддршка во JackpotCity казино е достапен 24 часа дневно, 7 дена неделно за какви било прашања што може да ги имаат играчите. Достапна е поддршка на повеќе јазици и до истата може да се дојде преку е-пошта или разговор во живо. Функцијата за разговор во живо може да се активира и на десктоп и на мобилен и истата е препорачана опција за кои било прашања за кои е потребно непосредно внимание, додека е-пошта може да се користи за помалку итни прашања. Без оглед дали се работи за заборавена лозинка или прашање за повлекување, нема преголемо или премало прашање за тимот за поддршка.

24/7 поддршка достапна од понеделник до недела
Разговор во живо: кликнете тука
Е-пошта: [email protected]

Повеќе за JackpotCity казино

JackpotCity казино е формирано во 1998 година, сертифицирано е од eCOGRA и лиценцирано од Органот за приредување игри на среќа на Малта. Казиното има низа на игри што се достапни за играње вклучувајќи слотови, видео покер, игри на маса и грепки. Безбедни и сигурни опции на банкирање, вклучувајќи кредитни и дебитни картички како и веб-паричници се достапни за депозити и повлекувања. Тимот за поддршка е повеќејазичен и достапен 24/7 и разговорот во живо од помош им дава на играчите директен пристап до поддршка преку уредот на кој играат. На овој начин, играчите може да разговараат со тимот за поддршка во реално време за брзо решавање на секакви прашања.

Triangle Dark
Back To Top
Извинете, прегледувачот не е поддржан