Ние користиме колачиња за да ви го понудиме најдоброто можно играчко искуство. Продолжете со прегледување ако сте задоволни. Прочитајте ја нашата политика за колачиња за повеќе информации.

Програма за лојалност на казиното JackpotCity

Веднаш штом ќе се пријавите за играње во казиното JackpotCity, ќе може да добиете ексклузивни награди кои ги нуди нашата програма за лојалност на која можете бесплатно да се придружите и бесплатно да заработувате. Секогаш кога ќе направите готовински облог и ќе ги играте вашите омилени казино игри, ќе собирате поени за лојалност кои може да бидат заменети за БЕСПЛАТНИ бонус кредити кои ќе може да ги потрошите како што сакате.

Дополнително, со бенефициите од програмата за лојалност која им угодува на клиентите, ќе заработувате повеќе од само поени за лојалност во казиното JackpotCity – ќе отклучувате и безброј други привилегии за играчи исто така. Прочитајте за да дознаете колку ќе ве награди програмата за лојалност на казиното JackpotCity.

НИВОА НА ЛОЈАЛНОСТ, РАЗМЕНА НА ПОЕНИ И ПОВЕЌЕ

Секое од нашите дарежливи нивоа на лојалност отклучува сопствен сет на единствени награди – и колку поблиску вие напредувате до највисокото ниво Privé, толку ќе стануваат поприлагодени за вас. Прилагодени понуди на бонус исклучиво за вас, можности за побрзо заработување поени, натпреварувања лево, десно и централно, пристап до посветен тим за поддршка и уште повеќе што ќе ве чека на врвот – а вие лесно можете да го имате сето тоа!

Која е тајната во искачувањето на нивоата побрзо од кој било друг? Едноставно. Обложување на вашите омилени игри онолку често колку што сакате. Овој потег без напор ќе ве насочи кон врвот, да уживате во сите кралски награди што ќе се нудат секогаш кога ќе се најавите.

Сакате да бидете најголемиот заработувач на поени за лојалност во казиното JackpotCity? Тогаш се што мора да направите е да ги следите нашите брзи совети подолу да дознаете како да заработите да ги размените и да играте со вашите поени за лојалност денес – заработувањето е лесно и размената на поени е возбудлива бидејќи вие ја отворате вратата до бесплатни бонус кредити секогаш кога ќе го направите тоа. Тоа е добитна комбинација и вие можете да добиете се! Да погледнеме уште еднаш:

  • Готовинските облози во казиното JackpotCity ви даваат поени за лојалност.
  • Може да ги замените поените за лојалност во предодредени износи секогаш кога ќе посакате.
  • Секогаш кога ќе ги заменувате поените за лојалност, ќе добивате БЕСПЛАТНИ бонус кредити!
  • Сите ваши заменети поени за лојалност ќе бидат веднаш кредитирани на вашето бонус салдо.
  • Штом ќе ги замените, може да ги користите вашите БЕСПЛАТНИ бонус кредити за да играте и победувате!

Како што може да видите, во казиното JackpotCity, потребата да ве наградуваме ни е вродена. Живееме за да ве наградуваме и благодарејќи на лесната заработка што не ви предизвикува дополнителни трошоци, нашата програма за лојалност ќе ви помогне да достигнете добивки за кои никогаш претходно не сте помислувале дека се можни! Прочитајте да дознаете за тоа како можете да започнете да играте и да заработувате поени за лојалност денес, да ги трошите во казиното како што сакате – и како новите играчи почнуваат да добиваат со самото регистрирање на сметка.

Пред да започнете, ние имаме една финална придобивка од програмата за лојалност да ја поделиме со вас: штом ќе ја регистрирате вашата нова сметка со вистински пари во казиното JackpotCity и ќе го направите вашиот прв успешен влог, ќе ви дадеме потстрек за лојалност од 2500 БЕСПЛАТНИ поени за лојалност за почеток! Бронза денес, а највисокото ниво Privé утре – се е возможно во казиното JackpotCity.

$1600 казино бонуси
Monkey King HO HO HO Hot Ink Silver Fang

Најнови победници

${{winner.AmountWon}} won on {{winner.GameName}} -

Регистрација

Прогресивни џекпот награди вкупно

Featured
Tables
Slots
Jackpots
Video slots
Добијте ги вашите $1600 во казино бонуси денес!
Бонус:
Ние ќе ги дуплираме вашите први четири парични влогови.
Тоа е 4 x 100% казино бонуси за уплата вредни дури до $400 при секој влог!
Регистрација
Тоа е вкупно до $1600 казино бонуси!