Ние користиме колачиња за да ви го понудиме најдоброто можно играчко искуство. Продолжете со прегледување ако сте задоволни. Прочитајте ја нашата политика за колачиња за повеќе информации.

Казино промоции

БОНУС ПРИ ПРИЈАВУВАЊЕ

БОНУС ПРИ ПРИЈАВУВАЊЕ

Бонус 1: Побарајте ги вашите $1600 КАЗИНО БОНУСИ!

Ние ќе ви ги вратиме 100% назад вашите први 4 влогови- тоа е до $1600 казино бонуси!

  1. Кликни тука и регистрирај нова реална сметка.
  2. Кликнете „Вложи сега“ за да го направите првиот од вашите четири влога кои ви даваат вкупно до $1600 во бонусни кредити.
  3. Вашиот бонус ќе биде веднаш кредитиран!

На пример:

Вашиот влог Нашиот бесплатен бонус за вас Вкупно кредити за играње

$400 $400 $800
$200 $200 $400
$100 $100 $200

Ве молиме ставете влог за да ја добиете вашата понуда. Во спротивно, вашата сметка нема да се кредитира со вашиот бонус.

Погледнете ги нашите правила за повеќе информации.

Промоции со спакувани награди

Промоции со спакувани награди

Promotion Promo

Тие се тематски, забавни и се спакувани со многу награди за да се раздвижи вашата игра. Онлајн казиното JackpotCity нуди дневни, неделни и месечни промоции исполнети со награди кои се движат од пари во готово, казино кредити и бесплатни вртења до прекрасни уреди, крстарења со 5 ѕвезди и егзотични одмори. Сакате да се вклучите во акција? Тогаш кликнете овде и играјте веднаш.

Промоции за уплата

Промоции за уплата

Promotion Match

Онлајн казиното JackpotCity им нуди на играчите редовни бонуси во текот на работната недела и викенд процентуални бонуси за уплата врз основа на нивната играчка активност во претходните недели. Играчите ќе добиваат ажурирања по е-пошта и во нивниот софтвер за да се предупредат за можностите за добивање на бонус. Сè што треба да направите за да се квалификувате? Кликнете овде и играјте награди за лојалност

Награди за лојалност

Награди за лојалност

Promotion Loyalty

Онлајн казиното JackpotCity ги наградува своите лојални играчи за нивната обложувачка активност. За секој облог во готово, играчите ќе заработат поени за лојалност кои можат да ги заменат за бесплатен поврат на готовина кога ќе се акумулираат доволно. Дали сте подготвени да ги претворите вашите облози во готово во поврат на готовина? Едноставно кликнете тука и играјте денес.

ВИП награди

ВИП награди

Promotion VIP

Онлајн казиното JackpotCity го одмотува црвениот тепих за своите многу важни играчи. Нивните награди со 5 ѕвездички ги надминуваат стандардните казино понуди, па ВИП-играчите можат да очекуваат повеќе бесплатни вртења, кредити и бонуси, како и ексклузивни промоции. Плус тие добиваат лична асистенција од ВИП-домаќините во секое време од ноќта или денот.

$1600 казино бонуси

Регистрација
Monkey King HO HO HO Hot Ink Silver Fang
Mega Moolah џекпот:
...
Добијте ги вашите $1600 во казино бонуси денес!
Бонус:
Ние ќе ги дуплираме вашите први четири парични влогови.
Тоа е 4 x 100% казино бонуси за уплата вредни дури до $400 при секој влог!
Регистрација
Тоа е вкупно до $1600 казино бонуси!