Back To Top
Извинете, прегледувачот не е поддржан
Пријави Се Прв/Втор/Трет/Четврти депозит – Бонус еднаков на влогот со $400 • Само за нови клиенти • Мин депозит $10 • 70x обложување • Важат услови
Triangle Black

Сета акција со слотови што ви е потребна

Слот машините ја ангажираат фантазијата и ги забавуваат играчите на начин на којшто други казино игри едноставно не можат. Нивната графика ве пренесува во други светови, а јасното осветлување и инстант наградите ги прават неверојатно возбудливи. Варијациите на Рулет, Блек Џек, Кено, Крапс, Блек Џек и многу други во JackpotCity се навистина извонредни, но сепак има нешто позади ролните што се вртат!

Голема библиотека со Microgaming квалитет

Microgaming ги поддржува сите наши казино игри, а насловите на слотовите што се направени се особено ценети. Изберете од повеќе од 300 опции, вклучувајќи Класични, Видео, прогресивен џекпот и MegaSpin игри. Нови низи на ролни за вртење редовно се објавуваат па посетата на JackpotCity за неколку вртења секогаш ќе биде свежа и возбудувачка.

Класичните игри имаат помалку ролни, џекпотови и посебни карактеристики, додека видео слотовите се повпечатливи и секогаш се базираат на конкретна тема. Тоа може да биде се што ги инспирира дизајнерите на Microgaming, од франшизи како Game of Thrones и Terminator 2 до францускиот стил на живеење како во Voila.

Изберете ги видеоопциите кога сакате да бидете целосно ангажирани, а Класичните ролни кога сакате малку да забавите но да продолжите да добивате. Двата типа дарежливо се исплаќаат во нашето онлајн казино! MegaSpin игрите поставуваат до 4 низи на Класични ролни на екранот одеднаш за уште повеќе да ги зголемат вашите шанси за победа.

Triangle Dark

Прогресивни џекпотови за промени во животот

И двете наши симулирани Видео и Класични слот машини може да имаат прогресивни џекпотови кои се поврзани со нив. Тие функционираат како вообичаени казино игри, но имаат џекпот кој може да се активира во секое време. Тоа може да се случи потполно случајно, или кога симболите на бурињата се подредат на одредени начини.

Каква и да е причината, ако се активира прогресивен џекпот додека играте, вие сте помеѓу најсреќните играчи на светот! Овие награди продолжуваат да раснат додека некој не ги добие, земајќи дел од секој облог поставен од секој играч на мрежата.

Со JackpotCity кој е популарен колку што сме ние кај играчите во Македонија, може да замислите колку масивно се зголемуваат овие исплати. Износот секогаш ќе се прикажува над ролните да ви даде дополнителна мотивација и веднаш штом се добие се ресетира и почнува повторно да се акумулира.

Проверете го Treasure Nile и сите наши други прогресивни џекпотови кога сте расположени за квалитетно искуство при вртење со дополнително ниво на возбудување. Масивната големина на овие исплати значи дека тие не се добиваат толку често, но квалитетот на играта е секако извонреден и секогаш постои шанса вие да го добиете џекпотот.

Турнирите ја подигаат акцијата на следно ниво

Кога сте подготвени за нов предизвик, завртете ги ролните на еден од нашите турнири. Ќе најдете распореди во нашето лоби и може да добиете големи износи со само неколку уплати. Исто така ќе уживате додека го правите тоа.

Со бесплатни или платени турнири добивате извесно количество на средства за да играте со истите конкретни игри. Може да вртите само одредено време и играчот што ќе отиде најдалеку победува на турнирот. Во зависност од тоа колку сте платиле за да влезете, оваа исплата може да биде навистина значителна.

Triangle Light

Играјте на свој начин

Како и да сакате да уживате во овие казино игри, тоа за нас е изводливо. Без оглед дали претпочитате Класичен или Видео формат, или да играте на турнир или сами, се е можно во JackpotCity. Исто така може да изберете да играте бесплатно или за вистински пари и да ја преземете и инсталирате нашата апликација и да ги завртите ролните во вашиот прегледувач. Се е под ваша контрола, па ќе ја добиете забавата што навистина ја сакате и шанса за навистина голема добивка!

Triangle Dark