Ние користиме колачиња за да ви го понудиме најдоброто можно играчко искуство. Продолжете со прегледување ако сте задоволни. Прочитајте ја нашата политика за колачиња за повеќе информации.

За JackpotCity


Тука живее џекпотот и многу често можете да го видите. Тоа ги донесува во вашите домови сјајот и гламурот на Вегас уште од 1998 година. И им ветува на своите играчи само најдобра забава и најголеми награди. Тоа е казиното JackpotCity и ако сè уште не играте тука, тогаш многу пропуштате. Со повеќе од 500 возбудливи казино игри, врвни промоции, џекпот награди кои можат да ви го променат животот и награди коишто никогаш не завршуваат, онлајн казиното JackpotCity е местото каде што сакате да играте. (Jackpotcity)


Banking Options

Можности за парични трансакции.

Banking Options

Играчите на казиното JackpotCity кои ќе изберат да играат онлајн може да изберат од широк спектар на банкарски решенија во зависност од регионот, како и светски познати опции како што се Visa, Maestro и MasterCard. За да го видите комплетниот избор кој ви е достапен, влезете во вашиот банкарски софтвер или контактирајте нè.

Можности за парични трансакции за мобилни играчи

Можности за парични трансакции за мобилни играчи

Banking Options for Mobile Players

Играчите на JackpotCity Casino кои ќе изберат да играат на своите мобилни уреди можат да изберат од следниве реномирани банкарски механизми: кредитни картички, дебитни картички, Entropay Visa и NETELLER.

Безбедно и сигурно играње


Безбедно, сигурно и фер

Информациите за вашата кредитна картичка се 100% безбедни со JackpotCity! Ние знаеме какво е чувството да му ги дадете на некој информациите од вашата кредитна картичка, а потоа да се грижите дали овие податоци се безбедни. Затоа ние се погриживме вашите податоци да бидат целосно шифрирани, дури и за нашите сопствени членови на персоналот. Ние, исто така, соработувавме со светски познат е-готовински партнер, "„Datacash Ltd, кои обработуваат плаќања дури од 1997 година.

Datacash исто така има првокласно одделение за измами со вештини за користење на најновите мерки за контрола на кредитни картички за да се обезбеди доверливоста на вашите лични податоци. Исто така, пред да може да се извршат било какви трансакции со кредитна картичка, ќе треба да го наведете бројот и лозинката на вашата вистинска сметка. Ова значи дека никој друг освен вие може да врши трансакции со вашата картичка! Освен тоа се бараат и други информации со цел да се депонираат кредити на вашата сметка. За секоја трансакција што ја правите се води евиденција и таа ви е достапна за разгледување, па затоа ако се појави потреба за целосна ревизија на хартија, информациите се читливо достапни.

JackpotCity никогаш нема да ја загрози вашата приватност преку продажба или тргување со вашите лични податоци за контакт.

Вие сте безбедни со JackpotCity!

Онлајн казиното JackpotCity е добитник на eCOGRA печат на одобрување.eCOGRA (eCommerce and Online Gaming Regulation and Assurance) е независна организација со седиште во Обединетото Кралство, посветена на подобрување и обезбедување на интегритетот и безбедноста на коцкањето преку интернет. Печатот за одобрување на eCOGRA се доделува како признание за:

  • Фер игра
  • Брзи исплати
  • Услужна служба за играчите
  • Одговорно казино однесување

Можете да прочитате повеќе за нашата политика за безбедност и приватност овде.

Супер брзи исплати

Ние ќе се погрижиме за да осигураме дека вашите добивки ќе ви бидат исплатени што е можно побрзо. Повеќето повлекувања се достапни во рок од 48 часа, во зависност од банкарската опција што сте ја одбрале. Нашите ВИП-клиенти можат да побараат побрзо исплатување на нивните средства. Запомнете, ако одлучите да ви се исплати, вашето барање се одржува во состојба на чекање. Ако сакате, можете да го поништите ова и да играте со овие средства без да правите дополнителен влог.


Фер игра

Ние користиме техники за мешање на картите и рандомизација за да се обезбеди фер игра. Ова значи дека секој пат кога некој играч се обложува во игра, софтверот користи генератор на случајни броеви за случајно да ги произведува резултатите на играта. Благодарение на генераторот на случајни броеви не можеме да предвидиме или контролираме што ќе биде вашиот следен облог или да ги менуваме резултатите во корист на куќата. Нашата услуга „Провери игра“ е ставена за да ви овозможи да ги проверите и да ги прегледате сите активности во играта. Можете да ги видите вашите трансакции, вклучувајќи ставање и повлекување на пари од вашата сметка на интернет казиното, користејќи ја нашата опција за историја на трансакции. Сè е 100% транспарентно! Сите проценти на исплата се разгледуваат од страна на независни ревизори, а со просечен сооднос на исплата од 97,48%, можете да очекувате подобри добивки отколку од регионално казино. Овие ревизии ви се достапни за читање тука.


Лиценцирано и легитимно

Онлајн казиното JackpotCity е лиценцирано од Владата на Малта во согласност со одредбите на Правилникот за игри за целите на водење на онлајн казино, и како такво, функционира според строгите упатства на нашата ретко доделувана лиценца. Оваа лиценца од државата Малта е мошне барана, бидејќи строгата грижа која се спроведува како од компанијата така и од директорите ја гарантира достапноста на најбезбедната играчка околина. Оваа веб-страница е во сопственост и е управувана од страна на Bayton Limited, Villa Seminia 8, Sir Temi Zammit Avenue, Malta.

За да дознаете повеќе за нашите лиценци за игри кликнете тука


Совети за родители
  • Не го оставајте вашиот компјутер без надзор кога софтверот за казино работи а вие сте најавени.
  • Заштитете ги вашите програми за казино со лозинка.
  • Не дозволувајте лица под 18 години да учествуваат во коцкарски активности.
  • Чувајте го бројот на вашата казино сметка и кредитна/и картичка/и надвор од дофат на деца.
  • Не чувајте лозинки на вашиот компјутер. Запишете ги место тоа.
  • Ограничете го времето што вашите деца го поминуваат на интернет и користете софтвер за да ги спречите вашите деца да пристапат до несоодветни материјали.

За повеќе информации за одговорно коцкање, посетете ја локацијата одговорно коцкање. Со цел да се осигури безбедноста на децата на интернет, ние ги охрабруваме нашите играчи да користат софтвер за филтрирање за да се спречат малолетниците да пристапат до одредени онлајн материјали.


Други информации

$1600 казино бонуси

Регистрација
Monkey King HO HO HO Hot Ink Silver Fang
Mega Moolah џекпот:
...
Добијте ги вашите $1600 во казино бонуси денес!
Бонус:
Ние ќе ги дуплираме вашите први четири парични влогови.
Тоа е 4 x 100% казино бонуси за уплата вредни дури до $400 при секој влог!
Регистрација
Тоа е вкупно до $1600 казино бонуси!